среда, 12 октября 2016 г.

                                                     

В квартире взломали сейф и похитили драгоценности

В Александрии во время отсутствия хозяев дома преступники взломали сейф и похитили ювелирные изделия.
Обчистили сейф

Об этом сообщают Олександрійські новини.

Происшествие случилось вчера, 11 октября, в период с 7:00 до 12:40. Злоумышленники проникли в квартиру на улице 6-го Декабря, 139а путем подбора ключа.

Воры украли ноутбук Acer и обнаружили сейф, который взломали. В сейфе оказались изделия из золота. Добычей похитителей стали две пары золотых сережек весом около 8 и 9 грамм, два золотых браслета около 29 и 3 грамма, две золотые цепи 15 и 17 грамм, печатка с белыми камнями около 8 грамм и колье весом около 25 грамм.

Обнаружив обворованную квартиру, потерпевший обратился в полицию. Открыто уголовное производство по ч. 5 ст. 185 (Кража, совершенная в особо крупных размерах) УК Украины.

По информации издания, пострадал 36-летний Олег Россоха, который несколько лет тому назад фигурировал в деле о продаже наркотиков.


3 комментария:

 1. Наверное, свои же бывшие подельники и обобрали...

  ОтветитьУдалить
 2. Ну что сказать ,классный сейф у него .

  ОтветитьУдалить
 3. А порівнювати форму нових поліцейських і українських пожежників просто смішно. Поліцейські мають два комплекти форми: літню та зимову, зшиту із матеріалів, які не мнуться та відштовхують воду. Завдяки тактичному матеріалу форми, у ній не спекотно та не холодно. А вартість комплекту для одного працівника поліції становить 700 доларів. До слова, влітку цього року пан Аваков дуже переймався... черевиками для нових поліцейських. Після того, як міністр прийшов на засідання Кабміну з патрульними, що були одягнені у нову форму, він написав на своїй сторінці у соцмережах: "Прем'єр придерся до черевиків. Але це лише на користь, оскільки було вирішено крім черевиків додати до комплектів форми ще й літні легкі спеціальні тактичні кросівки". Ура! "А в наших частинах людям дуже часто доводиться йти на боротьбу із вогнем у формі ще 80-х років минулого століття, яка більше подібна на костюми зварювальників, а не вогнеборців", -- додає Сергій Туркулець. Нагадаємо, що з квітня 2014 року діяльність Служби з надзвичайних ситуацій підпорядковується Міністерству внутрішніх справ, яке очолює Арсен Аваков. Останній, переймаючись черевиками для поліцейських, очевидно забув, що в його підпорядкуванні є й інші люди, які щодня ризикують своїм життям. За даними Міністерства внутрішніх справ, в Україні працює майже 75 тисяч рятувальників.
  Читайте більше тут: http://expres.ua/news/2016/10/13/207473-profspilka-dsns-nadislala-avakovu-gnivne-zvernennya

  ОтветитьУдалить

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.