четверг, 8 декабря 2016 г.

                               

В Александрийской мэрии разрешили установить банковский терминал

В Александрийской мэрии появится терминал Ощадбанка. Соответствующее решение приняли на заседании исполкома сегодня, 8 декабря.
Терминал Ощадбанка появится в мэрии

Исполком разрешил Ощадбанку арендовать 1 кв. метр площади сроком на 2 года 11 месяцев для размещения информационно-платежного терминала.

Терминал установят на первом этаже мэрии.

14 комментариев:

 1. шутки о взятках мэру не отходя от кассы обьявляю открытыми)

  ОтветитьУдалить
 2. У него же депозит в ощаде,пару тысячь вроде ))

  ОтветитьУдалить
 3. Услуги мэрии и "проЧчие платежи", без всяких моральных угрызений совести и риска,теперь можно оплатить,... не отходя от терминала. Такая удобная услуга, должна быть бесплатная(!) для Сбербанка, возглавляемого самым честным банкующим всех времён и народов - председателем НБУ Лерой Гонтаревой!

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Пенсіонеру, НБУ і Сбербанк не одне і те саме. До речі, це зручно, не треба бігти в банк і гаяти свій час. Цікаво тільки, чому, на ваш погляд, ця послуга повинна бути безкоштовною?

   Удалить
  2. Тоже сомневался - "Ленин и партия - едины!" Оказалось "блинецы-братья", и из одного ларца.
   Чому безкоштовна? Влада спить і бачить, як вона альтруістично прислуговує людям.(це відображено у е-деклар. владоможців)
   Ви не біжите -зберігайте здоров'я, час, нервову систему, не стираєте підошви на взутті, освоюєте передову автоматизовану систему розрахунків. Хіба цього не достатньо, щоб надати державному сбербанку 1м кв площі з нульовою орендною ставкою? Гляди завдяки терміналу більше людей потягнуться "до влади", побачать своїх слуг-благодійників не на бордах, а "наживо". Яка тільки економія може трапитись на виборчих перегонах від немелькання на дорогому, імпортному, атласному папері їхніх морд. Годі гаяти, хаяти, марнувати й порівнювати це масштабне добро, з мізером стирання наших підошв.

   Удалить
  3. Пенсіонеру. Я не бачила цього договору оренди. І ви, мабуть, теж. Можливо ціна договору становить саме одну гривню. Але до чого тут безкоштовне користування послугами банку? Не розумію також, яке відношення має влада до терміналу? Якщо я захочу оплатити будь-які адміністративні послуги, то мені не обов'язково для цього дивитися на владні морди, з ваших слів. Чи ви думаєте, що вони будуть біля терміналу вас зустрічати?:)

   Удалить
  4. Я розраховую і на гарячий краснодарський чай з рошенками і вафельними трубочками...
   (Це не жарт, а правда життя попередньої каденції. Під час перерв на сесіях вкушали)

   Про 1-ну гривню, вони б преобов'язково похвалились би!

   Рекламування не безкоштовне задоволення.

   Термінал свою комісію "знає туго", не сприснете.

   Удалить
  5. ))) дякую за чай і трубочки!
   кав"ярню там теж відкриють?)

   Взагалі-то термінали на кожному кроці - то нормально, зручно навіть. Тим більше, послуги ж у виконкомі і паспортному відділі є платні, то чому б не прискорити?

   Термінал в паспортному на 6-го Грудня теж не завадив би - бігаєш по всьому місту, шукаєш де б сплатити за паспорт чи прописку-виписку, ще й за послуги банка двадцятку візьмуть. Мало там і так люди часу безцінного втрачають - середньовіччя якесь, а не паспортний стіл, що там, що у виконкомі.
   Ксерокс, до речі, там теж не завадило б поставити.

   Удалить
  6. Пенсіонеру. Я не збираюсь нікуди сприскати:) Завжди вважала і вважаю, що за будь-які послуги треба платити. Виключення припускаю лише у відносинах між людьми, коли різного роду послуги надаються добровільно, за власним бажанням чи покликом серця.

   Удалить
  7. ))) кнопка под попу другу - исключительно из любви к высоким частотам и прыжкам)

   доброго ранку)

   Удалить
  8. Все заради кохання)) Доброго.

   Удалить
 4. А может это хорошо например для тех кому надо платить какие то услуги регистрационной службы или земельного кадастра.Не надо в сбергбанк бежать и стоять в очереди

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. ну если проплата "мгновенная" (им то можно до трех дней бродить - вот удобства !)

   Удалить
  2. Аноніме, як правило, оригінал платіжки (в данному випадку, квитанція банкомату) ви віддаєте в той відділ, що надає вам певну послугу, тому ніхто не дивиться на термін зарахування грошей.

   Удалить

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.