понедельник, 17 июля 2017 г.

Кузьменко проведет горячую линию

Завтра, 18 июля, председатель Кировоградской областной госадминистрации Сергей Кузьменко проведет прямую телефонную линию с жителями области.
Сергей Кузьменко. Фото: DOZOR

Об этом сообщила пресс-служба администрации, передает Моя Александрия.

Кузьменко будет отвечать на вопросы с 11.00 до 12.00.

Звонки принимают операторы контактного центра и передают главе облгосадминистрации.

Звонки на линию бесплатные по номеру 0-800-500-238, скайп - hotline_koda.

5 комментариев:

 1. Майже половина мешканців Кіровоградщини підтримують вступ України до Євросоюзу
  http://alnews.com.ua/news/18474-majjzhe-polovina-meshkanciv-kirovogradshhini-pidtrimuyut-vstup-ukrayini-do-evrosoyuzu
  --------------
  Перемога! Вот только жители Евросоюза не пидтрымуют. Не что вступ, но даже в итоговом заявлении саммита "Украина-ЕС" о перспективе членства (даже отдалённой) и слышать не хотят.
  http://www.segodnya.ua/ukraine/itogi-sammita-ukraina-es-s-bezvizom-i-associaciey-no-bez-perspektivy-chlenstva-v-es-i-nato.html

  Областной администрации некуда деньги девать, кроме как подобные опросы заказывать. Я понимаю, если бы Украину кто-нибудь звал в тот ЕС, а они спрашивали хотят ли жители Кировоградщины этого, а так курам на смех такие соц. исследования. Пусть проведут опрос хотят ли жители возврата цен на коммуналку и прочие товары к уровню 2013 года. Нужный опрос. А вдруг не хотят?

  ОтветитьУдалить
 2. В Олександрійській міськраді зареєстрували проект рішення депутата від фракції "БПП "Солідарність" Віталія Заріцького про скасування нових тарифів на квартплату, ухвалених 6 липня. Цього вдалося досягти лише після втручання депутатів міськради та журналістів.///// http://alnews.com.ua/news/18458-v-oleksandriyi-zareestruvali-proekt-rishennya-pro-skasuvannya-novikh-tarifiv-na-zhitlo

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Начальник управління забезпечення діяльності міської ради Людмила Фуртак категорично відмовлялася реєструвати проект рішення депутата від "БПП "Солідарності" на підставі власної суб'єктивної оцінки. Група депутатів міськради та місцеві журналісти почали вимагати від неї не перешкоджати депутатській діяльності (що, до речі, можна кваліфікувати як кримінальне правопорушення). Після цього в конфлікт втрутилася перший заступник міського голови, яка наказала зареєструвати проект рішення. Людмила Фуртак здійснила письмову реєстрацію проекту в присутності журналістів та депутатів, завізувавши текст рішення для оприлюднення.

   Під час діалогу з депутатами начальник управління забезпечення діяльності міської ради вимагала від журналістів не проводити відеозйомку і залишити приміщення, хоча вони перебували у міськраді за запрошенням депутатів і проводили зйомку засідання депутатської комісії а потім – висвітлювали роботу депутатів, зокрема щодо реєстрації проекту рішення

   Удалить
  2. Зрештою, співробітники міськради пообіцяли терміново розмістити проект рішення "Про скасування рішення виконавчого комітету від 06 липня 2017 року № 452 "Про встановлення скоригованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій" на офіційному сайті для ознайомлення з ним громадськості. Відповідно до закону "Про доступ до публічної інформації", це є обов'язковим етапом, щоб проект рішення пройшов процедуру обговорення.

   Удалить
  3. вроде ж ссылку дал вначале... Или это для тех, кто не умеет пользоваться

   Удалить

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.