четверг, 27 июля 2017 г.

                               

Лещенко приедет в Александрию

Народный депутат Украины, член комитета Верховной Рады по вопросам противодействия коррупции Сергей Лещенко приедет в Александрию завтра, 28 июля.
Афиша мероприятия: Олександрійські новини

Об этом сообщили Олександрійські новини, передает Моя Александрия.

Он проведет круглый стол: "Классическая политическая коррупция местного самоуправления".

Мероприятие состоится в Александрийском районном доме культуры в 16.30. Его организатором выступает "Центральноукраинский антикоррупционный офис".

На своей странице в Facebook "Центральноукраинский антикоррупционный офис" сообщает, что утром 28 июля Лещенко будет в Кропивницком.
8 комментариев:

 1. Возглавить коррупцию в городе ))

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Ага, возглавляет Управление Коррупции Украины )) Чуть ли не граф Дуку ))

   Удалить
 2. Это тот, который квартиру купил на депутатскую зарплату? Доверили коту сметану. ))

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. не, не, пустили козла в огород с капустой.))

   Удалить
  2. Обговорення подій того періоду:
   "Натомість мені по-людськи цікаво, чому в "УП" видається зарплата готівкою в конвертах. І цю зарплату отримував і Сергій і Севгіль (Сергій Лещенко і Сервгіль Мусаєва), наприклад. І про це вони не говорять. А мали б. Це ж порушення Закону. А ще цікаво в контексті скандалу з "Громадським", чому Наталя Гуменюк не озвучила ні разу скільки готівкових грошей в сейфі. Або як "колеги" виводили ґрантові гроші у готівку через ФОПів, свідомо завищуючи суми гонорарів."
   https://www.facebook.com/skrypin/posts/10209432214744871

   Удалить
 3. Лучше бы его однофамилец Лев приехал )))

  ОтветитьУдалить
 4. продублюю в блозі, може Сергій Лещенко прочитає тут, якщо не реагує "Центральний антикорупційний офіс" у ФБ

  Комментарии

  Tamara Honcharenko Термін «корупція» походить від латинського corruptio і означає псування, розбещення, підкуп, продажність. Корупцію можна визначити як зловживання службовими і посадовими особами своїми правами і повноваженнями з метою одержання неправомірної вигоди і особистого збагачення. Слід пам’ятати, що корупція не обмежується хабарництвом і не зводиться тільки до підкупу виключно державних службовців.
  Не маєте бажання покарати Гройсмана з Порошенком за неправомірне введення податкових поборів при нульових доходах?

  НравитсяЕще реакции · Ответить · 2 ч
  Управление
  Tamara Honcharenko
  Tamara Honcharenko В темі про організацію податків є декілька пунктів, що привернули увагу, а саме:
  6. Соціальна справедливість - установлення податків та зборів відповідно до платоспроможності платників податків
  9. Стабільність - зміни до будь-яких елементів податків та зборів не можуть вноситися пізніш як за шість місяців до початку нового бюджетного періоду, в якому будуть діяти нові правила та ставки. Податки та збори, їх ставки, а також податкові пільги не можуть змінюватися протягом бюджетного року.
  http://elib.lutsk-ntu.com.ua/…/finans…/2011/11-79/page5.html
  Про соціальну справедливість взагалі наші керманичі забули, судячи з тих рішень, що приймають, а от по пункту 9 є питання конкретне: є документ про внесення змін до ЗУ, ось він http://search.ligazakon.ua/l_doc2.nsf/link1/JH3YI00I.html , де чітко видно, що прийняття закону про оподаткування було менш ніж за півроку до початку бюджетного року, а це говорить про те, що ті побори, які Гройсман з Порошенком називають податками, ті побори, які порушують соціальну справедливість громадян, мають вступити в силу лише з 1 січня 2018 року. Цікаво, чи хтось звернув на це увагу, коли приймав закони і вимагав їх виконання?? Чи не є це корупцією у ракурсі зловживання службовими і посадовими особами своїми правами з метою обібрати людей?
  НравитсяЕще реакции · Ответить · 2 ч
  Управление
  Tamara Honcharenko
  Tamara Honcharenko пі.сі: при здоровому глузді ці побори взагалі не мають права вступити в силу, та наразі хоча б встановити справедливість і відмінити це неподобство і повернути людям кошти, які держава стягнула з них з порушенням Закону!
  дякую!

  ОтветитьУдалить

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.